| fetitzabombasexy a întrebat:

am o tableta grafica aiptek, si ieri mi-am scapat din greseala creionul si i-a sarit o chestiuta mica din el...iar acum nu mai mergeee angry si parintii sunt super nervosi pentru ca debea mi-au cumparat tableta, si nu stiu cum sa pun chestiuta aia la loc....credeti nca exista vreun rdeparator de creioane pentru tablete grafice?laughing

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Lol, interesanta formularea cu perfectionismul in a strica chestii. Ia frumos si da email la eMAG sau de unde a fost luata si intreaba cit costa un creion de-ala nou.

10 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

E 3-400 RON o nenorocita de tableta, poate ai chiar un model mai ieftin, nu inteleg ce fac parintii tai atita caz - au dat cumva venitul lor pe 6 luni pe ea? Se mai intimpla sa scapi creionul, nu e bai, in cel mai rau caz faci comanda doar de un creion nou si cu asta basta. Noi sa fim sanatosi...

| fetitzabombasexy explică (pentru KodrutZ):

Nu..doar ca sunt o perfectionista in stricat lucrurilaughing si le-am promis ca de data asta n-o s-o mai stric... oricum multumesc pentru raspunsuri, o sa vad ce-o sa facwinking

| fetitzabombasexy explică (pentru KodrutZ):

Oki, meerci mult

| KodrutZ a răspuns (pentru fetitzabombasexy):

Lol, interesanta formularea cu perfectionismul in a strica chestii. Ia frumos si da email la eMAG sau de unde a fost luata si intreaba cit costa un creion de-ala nou.

| baiatuucupizzza a răspuns:

Duo la garantiebig grin cel mai sigur o sa iti anulkeze garantie deoarece e un soc mecaniclaughing

| Anonimuuuussssss a răspuns:

Incearca sa folosesti garantia.Trebuie sa ti-o schimbe.Nu au de ce sa nu ti-o schimbe. Sper ca te-am ajtat!

| bDaniel a răspuns:

Da laughing te duci pe unde se repare telefoanewinking

| Mentalist09 a răspuns:

Baaa laughing. Ai garantie. Du-te sa iti schimbe creionul laughingrolling on the floor

| fetitzabombasexy explică (pentru Mentalist09):

Da,doar ca parintii au spus ca n-o sa ma mai lase cu ea, sau cu altceva in veci, si tata...(care-i iadul de pe pamant)e ataaaat de suparat si n-o sa ma lase sa schimb creionul laughing si nu ma descurc singura...

| Mentalist09 a răspuns:

Paii, convinge-l. spune-i ca promiti ca in viitor o sa ai ff multa grija de ea xD. big grin

| Dudu521 a răspuns:

Lol laughing sti ce este aia garantie?