| AmFostOdataEuOBaba a întrebat:

Salutare. Am observat că ceasul laptopului meu e cu câteva secunde-n urmă. Să-l modific sau să-l las așa?

17 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Ai epuizat resursele de întrebari de cultura?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Dar lasa-l asa, ce are?

| Celcestietot a răspuns:

Poți să-l pe detectarea locației automate și nu vei mai avea probleme. Cum dorești tu.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Pune-l pe mod automat.

| AmFostOdataEuOBaba explică:

De ce aș fi? :O

| AmFostOdataEuOBaba explică:

Dacă vreti sa faceti "misto", v-ati gasit locul!? rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu spun sa nu te obosesti happy

| Sekim a răspuns:

Buna
Iti multumim pentru o intrebare extrem de inteligenta si care cauta o rezolvare urgenta. Felicitări. Da, lasa ceasul asa pentru ca nu conteaza. Eu il am cu 1 ora in urma de 3 ani si asa l am lăsat.

| CdeMetal a răspuns:

Trebuie sa-l duci la service, baietii de acolo stiu cum sa-l modifice la fix

| Henrypericolpublic a răspuns:

Pune-l pe automat.

| llleo a răspuns:

Nu e de joacă. Ai grijă. Gândește-te ce faci.

| TomyBrave2019 a răspuns:

O întrebare de viață și de moarte...nu știu ce să zic...e foarte riscant. Dacă faci o mișcare greșită bubuie laptopul. Asta numai tu decizi. Ai grijă. E foarte periculos. E în joc toată planeta. Eu aș zice dă laptopul la FBI pentru teste și ia unul nou! laughing

| mirceakitsune a răspuns:

Modifica

| Hutzy95 a răspuns:

Intrebarea asta e pusa la misto? am observat ca ai multe intrebari care nu prea isi au rostul. Mai iesi pe afara cu prietenii cu colegii, fa-ti prieteni noi. Internetul asta in exces nu este bun.