| Didu85 a întrebat:

Salutare! Am observat la telefon ca nu îmi apare starea de activ sau nu a unei persoane, sau când a fost activa ultima dată o persoana pe whatsapp. Depinde cumva de telefon? Am un Samsung a21s. Cum sa rezolv problema asta ca să-mi arate starea de activ a unei persoane sau sa vad când a fost ultima data activa pe aplicația respectiva.

Răspuns Câştigător
| LittlePoppy a răspuns:

Si setarile tale!
Mie imi spune ca daca aleg sa nu vada ceilalti, nu vad nici eu la ei.

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| dinaprilie a răspuns:

Persoana respectiva si-a dezactivat aceasta optiune.

| Didu85 explică (pentru dinaprilie):

Pai ok, dar treaba e ca la toate contactele nu vad.

| dinaprilie a răspuns (pentru Didu85):

Verifica si la tine..parca..dai eventual un reinstall

| Didu85 explică (pentru dinaprilie):

Unde și cum sa verific, poate am eu dezactivata opțiunea asta, unde trebuie sa umblu?

| dinaprilie a răspuns (pentru Didu85):

Vezi in settings, spune clar, send receipt ...something.