| AnonimWho a întrebat:

Salutare. Am probleme cu laptop sistem de operare windows 8.1 la wifi imi arata semnal ful dar nu imi merge internetul ce sa fac? Parola e corecta mi-a mers dar s-a dereglat presupun

8 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Ai sters conexiunea si apoi reconectare?

| AnonimWho explică (pentru DenisIonut01):

Da

| DenisIonut01 a răspuns (pentru AnonimWho):

Deci se conecteaza la retea dar apare un semn al exlamari?

| AnonimWho explică (pentru DenisIonut01):

Nu apare semnal full dar nu merge pe browser

| DenisIonut01 a răspuns (pentru AnonimWho):

O fi de la paravanul de protectie al antivirusului? in browser ce mesaj iti da?

| ҲҲƠƠƤƧҲҲ a răspuns:

Poti sa imi spui ce antivirus ai?

| AnonimWho explică (pentru ҲҲƠƠƤƧҲҲ):

Pai nu am ca l-am dezinstalat

| Jula_Alex_2002 a răspuns:

Poti avea o problema la driver-ul de net. Daca iti apare un semn de exclamare intr-un triunghi galben ( cred ), inseamna ca driver-ul tau are o problema si va trebui sa-i dai update. Insa, poate fi o problema si de la antivirus. Uita-te in control panel la drivere, poate fi de acolo.