| ReluAndrei a întrebat:

Am rupt bratul unor casti on-ear jbl tune 500 wireless si as vrea sa stiu daca exista vreun site dupa care sa comand separat aceasta componenta sau daca aveti voi vreo idee care sa ma ajute in repararea bratului. Eu am incercat cu silicon dar nu merge, m-am gandit sa pun 2 placute de metal de o parte si de alta a rupturii dar nu este prea estetic.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Slabe sanse. Incearcă cu "crazy glue" sau iei altele

| Bizon95 a răspuns:

Siliconul nu prea e pentru chestii mecanice
incearca cu, superglue, picatura, etc.

cat despre piese, NU PREA EXISTA, din cauza vanzarii deosebit de slabe, asa o piesa poate costa mai mult decat tot produsul in sine