| anonim_4396 a întrebat:

Salutare!
Am schimbat numele de facebook de mai mult timp de 8 ori.Acum pot sa-l schimb doar daca aleg celelalte nume pe care le-am mai avut.As vrea sa-mi pun un alt nume dar pur si simplu nu ma lasa.V-as ruga sa-mi dati cateva idei pentru a-mi schimba numele, dar in afara de faza cu casatoria si cererea aia stupida pentru ca am incercat si n-a mers.
P.S:Am o cunostinta care-si poate schimba numele pe facebook mereu...
Daca m-ati ajuta cu ceva,(daca este posibil) v-as fi recunoscator + funda.

1 răspuns:
| kaBooMx a răspuns:

Imi pare rau, nu mai poti.