| chaseyoung a întrebat:

Salutare. Am si eu nevoie de un Photo Editor precum este Snapchat. Adica sa puna textul pe poza sub o banda neagra. Ce fel de editoare ma sfatuiti sa folosesc. Precizez ca am android. Funda happy

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca PicsArt.

| AndreeaDeea16AndreeaDeea a răspuns:

Eu folosesc o aplicatie 'PicSay Pro' de pe ea poti face absolut orice cu pozele poti pune capul cuiva in corpul alcuiva, poti pune stikere, titluri, replici si asa mai departe.Bineinteles ca 'PicSay Pro' nu e gratuit pe Magazin Play dar il poti achizitiona gratuit cu Abdoide, 4shered sau mobogenia(doar varianta pro, piratata se poate

| chaseyoung explică (pentru AndreeaDeea16AndreeaDeea):

Nu merge nici in picsay

| AndreeaDeea16AndreeaDeea a răspuns (pentru chaseyoung):

Trebuie doar sa il sti folosi, merge crede-ma

| chaseyoung explică (pentru AndreeaDeea16AndreeaDeea):

Nu merge sa fac poza in genul asta https://www.google.ro/......https?/url

| AlexCH a răspuns:

Meme generator happy

| chaseyoung explică (pentru AlexCH):

Nu este meme generator