| Anonim65564 a întrebat:

Salutare,am si eu o intrebare,cum as putea invata sa desenez in photoshop,stiu eu cate ceva,dar nu ma pricep sa fac detalii, etc.Va multumesc

3 răspunsuri:
| Clantza a răspuns:

Mai intai invata sa desenezi cu creionul, iar in photoshop daca vrei sa desenezi bine iti trebuie fie o tableta grafica fie un ecran tactil.

| Cătlin1234 a răspuns:

Poti sa te înveți de pe YouTube! Acolo trebuie sa fie video-uri... Dar totuși trebuie sa te înveți sa desenezi bine in creion apoi sa te înveți in Photoshop.

| Anonim65564 explică (pentru Cătlin1234):

Am incercat sa fac Pixel art, dar din pacate, nu imi iese, deocamdata nu vreau sa imi iau o tablet grafica, cel putin pana nu stiu sa desenez bine pe hartie