| skmatoor a întrebat:

Am si eu o intrebare daca ma poate ajuta cineva. Am sters din greseala driverele de la placa de sunet si acum nu mai am sunet deloc si daca vreau sa instalez cu cd-ul driverele nu merge imi spune ca sunt instalate, si daca ma duc in Control Panel imi zice No Audio Device si nu ma lasa sa fac nimic acolo. Ce as putea face sa remediez problema? Multumesc

3 răspunsuri:
| Gabriel892 a răspuns:

La device manager/sound/ai ceva cu semnul intrebarii galben? daca ai clik2 pe el si update drivers ar trebui sa il gaseasca automat, daca totul arata ok dai unninstal cu device manager dupa care update drivers dar sa ai cd-ul in unitatea optica

| skmatoor explică:

Nu am nimic de genul asta. Adica la device manager am gasit sound, video and game controllers si nu e nimic cu galben

| skmatoor explică:

Gata am reusti multumesc