| MikeTomson a întrebat:

Am si eu o întrebare. Dețin un calculator de gaming configurat de către mine, si intentionez sa cumpăr un UPS. Problema este ca nu dispun de prize ce sunt prevăzute cu împământare. As vrea sa stiu daca UPSul va funcționa la parametri normali. (UPS ul prezintă mai multe modalități de protecție, nu doar alimentarea pe timp de pană de curent) Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Ala e o gluma de UPS...
Daca vrei UPS, te uiti la APC sau Eaton...
Nu e problema cu prizele, desi ar fi fost bine sa ai impamantare!

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

UPS-ul fiind?

| K0sti a răspuns (pentru MikeTomson):

Ala e o gluma de UPS...
Daca vrei UPS, te uiti la APC sau Eaton...
Nu e problema cu prizele, desi ar fi fost bine sa ai impamantare!