| AlexBoy88 a întrebat:

Am si eu o intrebare la voi.
Vreau sa imi curat calculatorul (Unitatea) de praf cu compresorul.
Trebuie sa stiu neaparat ceva special (ex:La ce distanta sa tin pistolul de la compresor etc...) Niste sfaturi cum sa-l suflu de praf cu compresorul fara sa stric ceva.
Dau Funda!

Răspuns Câştigător
| AgathaRo a răspuns:

Tii pistoul la o distanta destul de mare incat sa nu suflii condensatorii de pe placa de baza.

1 răspuns:
| Thebestkiller a răspuns:

Si eu tot cu compresorul l-am curatat si nu am stricat nimic.De obicei piesele din unitate sunt facute sa reziste la asa ceva. Funda?