| Soldatul a întrebat:

Salutare,am si eu o intrebare legata de smartphone-uri.Am un Nokia lumia 520 si imi scade bateria foarte repede in intervalul 100%-90%? Aveti idee de la ce poate fi? Deci il scot de la incarcat si in mai putin de o jumatate de ora ma trezesc ca mai am 90% baterie, in rest nu imi scade asa repede.

1 răspuns:
| piTiCcu a răspuns:

Stai linistit asta e dezavantajul telefonului Nokia Lumia 520 scade foarte repede din baterie si eu l-am avut dar l-am vandut..toti se plang din cauza bateriei.