| Andrey550 a întrebat:

SALUTARE!
Am si eu o intrebare: Mi-am cumparat un sistem 5.1 si nu stiu cum sa le arajez boxele. Exista un anumit principiu pe care trebuie sa il urmez?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ia vezi aici. Ai si in instructiunile sistemului. Ce marca este?
http://www.personal-web.ro/sorin-p/documents/175.html

| Andrey550 explică (pentru darrio2007):

Ms 110 dar as vrea sa le pozitionez pe birou

| darrio2007 a răspuns (pentru Andrey550):

Nu se va auzi bine.

| Andrey550 explică (pentru darrio2007):

Pai atunci cum as putea face? Ca nu am cabluri asa de lungi

| darrio2007 a răspuns (pentru Andrey550):

Eu le am de 5 metri lungime fiecare la sateliti(boxele mici) si mi-au ajuns. Probabil ca tu ai camera mai mare.

| Andrey550 explică (pentru darrio2007):

Am camer de 18m patrati

| darrio2007 a răspuns (pentru Andrey550):

Poate doar sa cauti fire la fel si le mai prelungesti. La mine sunt fire subtiri. Le poti lipi cu un pistol de lipit.