| Flavius_Mazuru_1995 a întrebat:

Salutare, am si eu o intrebare...nu de mult ce am cumparat o placa video ati radeon x1950 pro si pana sa instalez driverul a mers totul bine a avut imagine, cand am instalat driverul a pierdut semnalul de la imaginii de pe desktop, poate fi de la sursa?

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai de ce sa fie de la sursa? Tu ai umblat la sursa sau la driver?

| Flavius_Mazuru_1995 explică:

Nu am umblat la sursa, dupa ce am instalat driverul original de pe cd nu a avut nimic, plus ca are acumulator separat sa primeasca curent din sursa nu numa din slotul de la placa de baza