| martensica a întrebat:

Salutare, am si eu o problema cand folosesc mozilla firefox, lucrez la ceva pe calculator si trebuie sa salvez foarte multe poze, de fiecare data cand copiez o imagine mozilla deschide o fereastra numita "descarcari". Chestia asta imi sare in ochi de mii de ori pe zi a devenit insuportabila, cum sa fac sa o indepartez? am umblat prin toate optiunile, din pacate nu am reusit sa ii dau de cap.
Daca nu stii asta atunci poate ma poti ajuta la google chrome, este foarte practic ca bravser, dar... cand salvez o imagine o salveaza ca pe un fisier oare care, de exemplu, in loc sa se numeasca masina.jpg se numeste doar masina, trebuie sa intru in folder pentru fiecare imagine si sa o redenumesc pentru a o putea incarca la randul meu.
Va rog dati-mi o solutie pentru un din brawsere.

Răspuns Câştigător
| adi_7507 a răspuns:

http://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/26
Incearca asta.
Va rog, nu mai recomandati IE-ul! Daca va place tineti-l pentru voi.

4 răspunsuri:
| viki a răspuns:

Intri in bara de sus la"unelte", este a 6-a din stanga, acolo alegi "optiuni" si apoi debifezi prima casuta.happy

| man a răspuns:

Incearca opera sau safari is mult mai bune decat firefox parerea mea.

| smartdjs a răspuns:

Intri la tools si options si la prima ferestra main mia jos ai un chenar unde scrie dow. si debifezi show the dow... Nu recomnd la nimeni sa foloseasca Internet explore e cel mia naspa si in plus mozil e mult mai rapid sau opera

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inetrent exporer il downloadezi gratiswinking e mult mai simplu