| unumeserias a întrebat:

Salutare am si eu o problema cand intru pe mess de pe id meu nu ma pot conecta si la fel si pe facebook, dar mentionez ca de pe alt pc pot intra pe mes, si la fel altul poate intra de pe pc meu pe mess dar eu nu pot de ce? multumesc

1 răspuns:
| a răspuns:

Buna si eu mai patesc asa incearca sa iti schimbi limba la mess dupa ce te conecteaza la adresa ta opreste messul si pune-l din nou pe ce limba aveai inainte la mine functioneaza sper ca te-am ajutat