| Robert_Florin_1993_Y6LI a întrebat:

Salutare am si eu o problema care ma scoate din minti si anume, de multe ori PC-ul isi dă rest art singur din senin, i-am schimbat sursa la fel, i-am pus cooler after market la procesor pentru o racire mai eficienta la fel, bush ce ar mai putea avea ce sa îmi mai fac. Va rog sa ma ajutati...

2 răspunsuri:
| Chenderesi_Szilard_1996 a răspuns:

Este o baterie mica aproximativ de 2 cm pe undeva pe langa procesor, nu ai cum sa nu o vezi ....trebuie schimbata

| Shadow486 a răspuns:

Verifica pasta termo-conductoare de pe procesor. Daca este uscata si nu acopera tot procesorul, trebuie stearsa bine si aplicat alt strat de pasta. Aceeasi problema am avut-o si eu. Mult noroc!