| Winners10 a întrebat:

Salutare. Am si eu o problema cu cobtul de Facebook. Nu ii mai stiu parola si nici o pot reseta pentru ca adresa de email pe care a fost creeat contul nu mai este recunoscuta de cei de la yahoo probabil pentru faptul ca nu am cam ibtrat deloc pe ea. Si nu pot reseta parola nici cu numarul de telefon.

Aveti idee cum as putea recupera parola? Pentru ca in momentul cand va fi nevoie sa reinstalez windows-ul practic voi pierde contul de facbook.

1 răspuns:
| zilog a răspuns:

Cobtul