| Viper98 a întrebat:

Salutare, am si eu o problema cu laptopul meu packard bell.
Deci: dupa ce mi-ai schimbat windowsul laptopul a inceput sa se blocheze si trebuie sa-l sting din butonul power, ce pot face ca sa rezolv problema?
Cel care ma ajuta are funda happy.

2 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Ce Windows ai pus?
In principiu s-a instalat cu erori si ar trebui sa-l reinstalezi.
Dar inainte de asta, dezinstaleaza driver-ul placii video, restart si instaleaza-l din nou. Daca ai facut update la driver, nu-i mai face.
-Descarca programul asta gratis:
http://www.amltools.com/
- Fa o curatare de registrii.
(dai "Scan", dupa ce termina "FixAll"

| krysisme a răspuns:

Pai,reinstaleaza windowsul din nou, daca nu mai incearca si alt windows. FUNDA?