| XioDaolin a întrebat:

Am si eu o problema cu microfonul, atunci cand sun pe cineva pe skype, eu vorbesc dar el nu ma aude, ci aude ce ascult eu in casti, deci daca ascult o melodie el o aude, dar pe mine nu ma aude, acum cateva zile a mers! FUNDA! URGENT!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

SETARE MICROFON IN SKYPE -> Deschide Skype click pe -> Apel -> Setari Audio -> in fereastra care ti-o marchez in print alege microfonul tau http://i.imgur.com/bDdzTlC.jpg Succes!

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Da un restart la computer, porneste skype si apoi daca vrei sa mai asculti muzica pornesti playerul.

| XioDaolin explică (pentru neluL):

Am aceasta problema de ieri, l-am oprit si pornit de 100 de ori pana azi.

| neluL a răspuns (pentru XioDaolin):

Dar fara sa asculti melodii merge microfonul?

| XioDaolin explică (pentru neluL):

Nu merge, nu are treaba daca cu asta, deci ei aud doar ce fac in pc, sunetul general din pc, dar cand vorbesc eu nu ma aud.

| neluL a răspuns (pentru XioDaolin):

SETARE MICROFON IN SKYPE -> Deschide Skype click pe -> Apel -> Setari Audio -> in fereastra care ti-o marchez in print alege microfonul tau http://i.imgur.com/bDdzTlC.jpg Succes!

| DeyCj a răspuns:

S-au defectat căștile, mai mult ca sigur.
Ca să poți vorbii încearcă să folosești doar microfonul iar ca să auzi folosește un set de boxe.Asta ar trebui să rezolve problema.Succes