| skydriver a întrebat:

Am si eu o problema cu un laptop Acer! I-am instalat Tuneup utilities 2011, i-am dezinstalat Avast si i-am instalat Bitdefender 2010. Dupa ce i-am instalat Bitdefenderul i-am dat restart si nu imi mai intra in windows (XP). Adica imi arata ca incarca dupa care imi da blue screen cu fatal system error. Nu porneste nici in safe mode, nici cu last good known! Ce pot sa-i fac? Va rog raspundeti-mi daca imi spuneti altceva decat formatare! Multumesc!

1 răspuns:
| valy a răspuns:

Nu ai alta sansa decat formatare si cat mai urgenta.
Se pare ca bitdefenderul ti-a facut probleme asa cum mi-a facut si mie.la fel imi aparea si mie ecranul albastru.si nu puteam face nimic.
Formateaza-l si lasa avastul instalat pentru ca este un antivirus foarte bun si e gratuit.