| Andrei_Dinca_1996 a întrebat:

Salutare am si eu o problema. Indiferent ce conectez la unitate centrala boxe sau casti nu se aude o casca sau o boxa din cele 2. Daca are cineva vreun raspuns va rog ajutati-ma cat mai repede... multumesc anticipat si

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Eu in unitatea centrala mea bag ceva in pc apoi se aude, sper ca nu ai bagat boxe iar in unitatea aia centrala nu-i sunet?

3 răspunsuri:
| MultiCore a răspuns:

Imi pare rau sa iti spun dar am avut si eu aceasta problema. Din cauza prafului, cel mai probabil s-a ars placa audio. Daca iti permite bugetul inlocuieste-o, inca mai poti prinde reducerile de iarna.

| alexpoint a răspuns:

In cazul in care boxele/castile sunt bune, incearca sa vezi daca nu ai modificat balansul stanga/dreapta din player-ul cu care asculti muzica sau din software-ul placii de sunet.

| miriz a răspuns:

Incearca sa iti schimbi boxele si castile...