| Nookeq a întrebat:

Salutare, am si eu o problema :
Sunt conectat cu contul meu de Google da' cand incerc sa ma conectez pe YouTube imi scrie asa http://www.imagehosting.ro/images/743untitled.jpg da' nu stiu de ce pentru ca email-ul si parola le introduc corect. daca ma poate ajuta cineva :-?

3 răspunsuri:
| DarkLaden a răspuns:

Pai poate luna si ziua de exemplusad31, Iunie) sau nu ai 18 ani

| Rapyy a răspuns:

Cred ca e de la varsta, incearca in datele tale sa introduci ca ai undeva pe la 18 ani in sus.

| Nookeq explică (pentru Rapyy):

Contul e facut cu anul nasterii "1.01.1972". nu cred ca e de la asta.