| Ciobanu_Andrei_1990 a întrebat:

Salutare, am si eu un laptop Dell Latitude E6400 si nu mai merge butonul click stanga.
Am schimbat butoanele si carcasa cu totul de la un laptop identic si tot la fel face, stiti voi ce ar avea?

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Ai verificat si sa nu fie din driver sau din altceva oprit? Chiar daca ai "laptop identic" vezi ce tip de touchpad i-ai pus. Vezi cu un mouse daca functioneaza, daca nu functioneaza cu mouse ai ceva idee de problema software, nu hardware. Daca iti merge cu mouse e clar ca cel mai sigur ori e oprit de undeva ori e de tip hardware.

| Ciobanu_Andrei_1990 explică (pentru CM7YRE):

Draiverele sunt la zi si da merge cu un maus cu fir

| DariaBubbles a răspuns:

Daca ai schimbat butoanele si la fel face atunci e din placa de baza.