| HadesSs a întrebat:

Salutare,am si o intrebare poate cineva s-a mai confruntat cu situatia asta, cineva imi tot da report pe Facebook cum ca nu ar fi numele meu real, iar Facebook mi-a blocat temporar accesul la cont pana verifica documentele, cum pot lua legatura cu cineva de la Facebook sa imi recap contul mai repede?

2 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Daca Facebook te-a blocat pe motiv ca nu ai cont real va trebui sa le trimiti o copie de pe cartea ta de identitate ca sa le dovedesti ca esti tu. Daca contul e pe un nume fals probabil ca nu-l vei putea recupera.

| HadesSs explică (pentru Lioana):

Am reusit pana la urma am trimis buletinul dar am fpst nevoit sa imi pun numele real