| Winners10 a întrebat:

Salutare. Am trimis un mesaj pe messenger si aparea " Sent ", iar azi dupa ce am vazut ca peraoana respectiva a fost online apare " Delivered". Care e diferenta. A vazut mesajul?

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Sent e cand il trimiti tu si delivered e cand el il poate vedea.

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

A vazut mesajul dar nu l a deschis imediat.

| Amis a răspuns:

Asta inseamna ca a primit mesajul, nu ca l-a vazut.

| Winners10 explică (pentru Amis):

Pai si de ce cand l-am trimis aparea Sent si dupa ce a fost activa aprea Deliverd?

| Amis a răspuns (pentru Winners10):

Probabil nu avea internetul activat. Plecand de la premisa asta, atunci, cand ai vazut ca era online, automat a aparut ` Delivered `, deoarece internetul a permis ca mesajul sa ajunga la ea.

| Wr3nch a răspuns (pentru Winners10):

Sent e cand il trimiti tu si delivered e cand el il poate vedea.