| Szoke_Robert_1996 a întrebat:

Salutare.Am un Acer aspire 7551g.Instalez windows 10 pe el instalarea decurce foarte bine pana cand imi cere sa dau restart pe pc. dai restart si din bot numai porneste. imi da erroarea 0x0000221 am scanat rami hdd si nicio erroare..am incercat cu reparatii ce am gasit pe siteuri si nimic bun.e posibil sa fie de hdd? dar daca e hdd de ce instaleaza pana acolo windowsu?

2 răspunsuri:
| darkwisper a răspuns:

Inearca cu Memtest, posibil sa fie de la ram sau placa de baza.
Recomand pana acolo, descarca un alt win 10.

| Szoke_Robert_1996 explică:

Din cate am observat sunt probleme cu hdd,,, si nu stiu cum se poate repara un hdd are delays error chiar la inceput.