| iwefgOficiall a întrebat:

Salutare am un Asus zenfone 2 ze500kl si nu mai tine la baterie ca anainte la voi cei care detin modelul acesta cum va tine bateria la mine tine maxim o zi cu butonat pe web Facebook mentionez ca folosesc reteaua digi 4g cu acest telefon.

Răspuns Câştigător
| Caro34 a răspuns:

Bateria e problema la acest model - tine prea putin! La mine e la fel, dar in rest sunt f. multumita de el. Numai bine!

| Caro34 a răspuns (pentru Caro34):

Multumesc mult pentru Funda si pentru evaluare! happy

4 răspunsuri:
| XYZ02 a răspuns:

Deti modelul cu baterie de 2400 mAh si pot spune ca imi tine undeva la 4 ore cu luminozitatea pe minim fiind folosit ca un player video.

| iwefgOficiall explică:

Multumesc pentru raspunsuri anca este an garantie si o sa al dau la un prieten sa al trimita pentru anlocuire baterie

| Bisbiavatar12 a răspuns:

Si mie mi-a facut la fel. l-am avut cam de 7-8 luni si dupa aia bateria se scurgea chiar intr-o ora daca ma jucam.