| Fluer a întrebat:

Salutare. Am un cont paypal si un card visa. Am verificat cardul din contul paypal si mi s-a retras 1.5 euro. Apoi am facut withdraw to credit card si la payment status apare completed. Am intrat in contul meu (homebank ING) si totusi nu imi apare nimic. Intrebarea mea este : banii care ii primis pe cardul visa nu ii vad in contul bancar?

1 răspuns:
| amzosoft2003 a răspuns:

Sumele retrase din contul de Paypal trebuie sa-ti apara in extrasul de la banca. Daca nu-ti apar, suni la banca si le povestesti, te vor lamuri ei.