| strangesura a întrebat:

Salutare, am un Galaxy tab 2 10.1 și am probleme cu playerul muzical. Atunci când folosesc funcția de upnp (adică pot reda muzica prin TV wireless, un Sony internet tv) și un cântec se termina, playerul începe sa redea toate melodiile haotic, sare vreo 10, iar TV ul le reda pe toate câte o secunda pana ajunge la melodia respectivă. Vreau sa știu ce asnputea sa fac ca sa îmi funcționeze cum trebuie upnp ul

1 răspuns:
| Stanciu_Sorina_1984 a răspuns:

Du-te la magazinul de unde l-ai cumparat si acolo te rezolva