| Andreeas_Andreeas_1997 a întrebat:

Am un iphone 5s gold ca nou(ca nou datorită ca i-am schimbat carcasa) se merita să-l dau pe un Samsung galaxy s6 edge spart? (când te uiți la el ti-e frica sa nu te tai)

Răspuns Câştigător
| Loridianx a răspuns:

Nu merita crede-ma pastreaza iphon-ul

3 răspunsuri:
| AntoniSoulesOne a răspuns:

Nu merita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Conteaza care este mai vechi, zic eu... Se zice ca Iphone-ul se sparge mai usor, dar nu stiu cat este de adevarat. Daca as fi tu eu as lua tefefonul Samsung si s-as schimba carcasa (daca nu este foarte vechi)

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Apropo, am auzit de cineva care avea o folie foarte buna pentru ecran, care tinea foarte bine. Desi este mai scumpa, poti sa iti cumperi una. Uite ceva asemanator: http://www.arenait.net/2015/02/15/test-de-rezistenta-folie-temperata.html