| Andreeas_Andreeas_1997 a întrebat:

Am un iPhone 6 si de la un timp se întrerupte cand vorbesc la telefon,adică vorbesc ce vorbesc si dintr-o data persoana cu care vorbesc nu mai aude ce spun,dar nu se întâmpla in totdeauna asta, de ce?

Răspuns Câştigător
| Iancu_Marin_1987 a răspuns:

IPhone 6 are un defect de producere, în mare parte afectează camera, dar pot fi și alte defecte (https://www.apple.com/ro/support/iphone6plus-isightcamera/). Sfatul meu e să îl duci la un service Apple oficial și să-ți spună care poate fi problema și dacă o poți repara la ei.

1 răspuns:
| Andreeas_Andreeas_1997 explică:

Multumesc frumos