| razvan131997 a întrebat:

Am un laptop Acer aspire 5737z si are urmatoarea configuratie: hard 320gb, 4gb ram, procesor dual core si placa video ~1.4gb.Acesta ruleaca Windows 7 instalat recent. Problema este ca acesta merge destul de greu si nu este incarcat, doar cativa GB sunt ocupati din memoria totala. Care credeti ca este problema? Hard-ul se fragmenteaza destul de repede si trebuie defragmentat. Credeti ca aceasta e problema?

Răspuns Câştigător
| BostanDaniel1974 a răspuns:

Inceraca o revenire la setarile anterioare daca nu dezinstaleaza windowsul si reinstaleaza-l corect inapoi pas cu pas dupa acea descarcati un program de descarcat instalat drivere

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Problema ceea mai plauzibila este ne-intretinerea corespunzatoare a software-ului.

| gelu1970 a răspuns:

Optimizeaza si fa update la zi.