| iulian352 a întrebat:

Salutare,am un laptop(Lenovo b590) care de la un timp se stinge brusc, iar cand incerc sa-l aprind de cele mai multe ori mi se stinge inainte sa aparaimaginea pe desktop De cand mi se stinge a inceput sa scoata putin zgomot.Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| VladyXR a răspuns:

Atunci e praful ce blocheaza sa lucreze componentele.

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Se supra-incalzeste si intra in protectie! Boala lor! Trebuie desfacut, curatit si schimbata pasta termica obligatoriu!
http://www.epasystems.ro/laptopuri/

| VladyXR a răspuns:

Verifica daca nu miroase a ars, uite-te la sursa, sau placa video.

| iulian352 explică (pentru VladyXR):

Nu miroase a nimic

| VladyXR a răspuns (pentru iulian352):

Atunci e praful ce blocheaza sa lucreze componentele.