| Adriiian a întrebat:

Salutare, am un laptop Lenovo ideapad 100 si as vrea sa stiu de ce nu imi merge microfonul ( pe care tocmai l-am achizitionat - http://www.pcgarage.ro/microfoane/tracer/screamer/ ) cand bag microfonul nu aud sound-ul. imi trebuie ceva drivere? si daca da, care ar fi acelea? ( nu aud sound de la microfon + daca intru pe ceva si am microfonul activat)

1 răspuns:
| CristiZdr a răspuns:

Mai mult ca sigur nu ai instalat dirverele, dar daca le-ai instalat, intra in setari, da la microfon, si vezi daca e setat microfonul achizitionat si nu cel din laptop.