| DenisIonut01 a întrebat:

am un nokia di acela mai vechi 3410 cand bag cartela imi cere codul de siguranta si nu il mai stiu sad cine stie cum sa rezolv problema?

3 răspunsuri:
| mikkhhell a răspuns:

Daca nu a fost niciodata schimbat acel cod este 12345, daca a fobt schimbat de catre tine si nu mai stii acel cod solutia este sa mergi la un atelier de specialitate pentru a-ti sparge acel cod si te costa in jur de 20 lei.

| DenisIonut01 explică:

Scump domne nu fac eu telefonul acesta este vechi doresc a face acasa cumva

| Mariaa a răspuns:

N-ai ce sa-i faciwinking
cumpara altu` daca nu vrei sa il faciwinking