| iustin111 a întrebat:

Salutare.Am un Nokia lumia 510 dar nu stiu cum sa imi pun jocuri pe el.Stiti cumva ce trebuie sa fac sau ce-mi trebuia pentru a-mi putea pune? Am incercat sa-mi instalez pe telefon un joc care poate fi instalat si pe sistemul windows phone dar nu am reusit.

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Vezi ca ai un magazin special de aplicatii. De acolo cauti jocurile.

| Davyd_Stan_1995 a răspuns:

Salut, incearca sa le descarci din marketplace trebuie sa ai cont la windows live. Contul il faci din: seting>email+acount>add an acount>windows live si selectezi sa il creezi, ai grija ca la primul joc pe care il vei descarca iti va spune sa bagi tara si varsta ta sa iti bagi varsta de cel putin 30 de ani