| Sarcopt a întrebat:

Am un router de la Telekom şi astăzi cănd deschid laptopul observ că nu am internet prin cablu DSL, pe WI-FI funcționează. Am înschis şi deschis routerul şi tot degeaba, ce ar putea să aibă? Mulțumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| BostanDaniel1974 a răspuns:

Vezi la laptop daca ai activat ethernet la setarile de retea

| Sarcopt explică (pentru BostanDaniel1974):

E setat corect, nici la TV nu mă pot conecta prin cablu, numai prin WI-FI. Ieri nu aveam problema asta.

| BostanDaniel1974 a răspuns (pentru Sarcopt):

Atunci e o problema di router incearca sa-i faci un reset

| Sarcopt explică (pentru BostanDaniel1974):

Am încercat și degeaba

| BostanDaniel1974 a răspuns (pentru Sarcopt):

Deconecteazal scoate-l din priza si de la retea si pune-l inapoi dupa 1 minut

| Sarcopt explică (pentru BostanDaniel1974):

E prin fibră și îm e frică să nu o rup, trebuie să vină aștia de la Telekom să rezolve problema.