| ChrystianSandu a întrebat:

Am un router Tenda w316r. Am incercat sa fac un update la firmware (nu am fost atent sa vad versiunea ca este numai pentru india). Dupa update, router-ul a devenit brick. Nu mai merge butonul de reset iar pe PC (Windows 8.1) apare conexiunea ca fiind limitată. Ce sa fac? Nu am chef sa merg sa cumpar altul.

5 răspunsuri:
| Loadout a răspuns:

Http://www.tendacn.com/tendacn/DownLoads/show.aspx?productid=380

poti lua alta versiune de firmware deaici.

| ChrystianSandu explică (pentru Loadout):

Brick =nu se mai poate accesa wireless-ul.

| K0sti a răspuns (pentru ChrystianSandu):

La gunoi!

| ChrystianSandu explică (pentru K0sti):

winking In cel mai rau caz, intru din putty in el si il resetez.

| K0sti a răspuns (pentru ChrystianSandu):

Esti deja in cel mai rau caz!