| GroparuVesel a întrebat:

Am un Sony xperia c3 si de curand am primit o poza prin bluetooth si mi s-a setat ca imagine petnru albumele de la muzica si nu pot sa o schimb. Ce trebuie facut ca sa nu o mai am ca poza de album la muzica? (p.s.: fara sa sterg poza )

Răspuns Câştigător
| GroparuVesel explică:

Nu intra la Bluetooth. intri de la aplicații în "Fișierele mele" cauți folderul "Bluetooth" ori pe card ori în device storage il ai

2 răspunsuri:
| LovelyOne1 a răspuns:

Mută poza din folderul Bluetoothwinking

| GroparuVesel explică (pentru LovelyOne1):

Cand intru la Bluetooth si dau pe " Afisare fisiere primite ", apoi dau pe poza imi apare doar "Deschidere". Nu a fost telefonul meu, deci nu prea stiu...ar trebui sa fie altundeva un fisier unde se descarca fisierele primite prin bluetooth?