| alexmihailul a întrebat:

Salutare am un telefon Allview p6 pro si am o problema la el (pe langa ca are doar un gb ram, este de mai mult de 5 ani, putin spatiu de stocare, procesor destul de slabut) cu alicatiile indiferent de ce aplicatie de applock as downloada am incercat pana acum cam 6 aplicatii diferite nici una nu isi face treaba nu stiu de ce m-am uitat pe net care ar putea fi problema la mai mult de 12 tutoriale nu am reusit sa il fac sa mearga sa blocheze aplicatiile dupa ce inchid telefonul pur si simplu cand intru pe o alicatie nu imi cere sa bag parola intra direct in aplicatie poate stie cineva cum sa ma ajute vreau doar sa mentionez ca cand am cumparat telefonul avea Android 5.1.1 si pe acela mergea sa blochez aplicatiile problema este de cand i-am facut upp la 6.0

1 răspuns:
| LPCTSTR a răspuns:

Este total vina ta, nimeni nu stie in ce mod a fost conceputa acea optiune acum 5 ani.
Ia-ti altul.