| Boruga_Iulian_1982 a întrebat:

Am un telefon Philips s398 si astazi i.am facut o resetare la setarile din fabrica, ia cand vreau sa ma uit la un videoclip pe Youtube sunetul se aude inainte sa fie afisata imaginea si este cam nasol sa vezi pe cineva cum i se. isca gura si se aude altceva. Stiti ce as putea sa fac?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Eu stiam ca lumina se propaga mai repede ca sunetul. big grin
Du-ti telefonul la un sevice sa-ti seteze parametrii de redare.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

De ce i ai dat resetare, tu crezi ca telefoanele sunt jucarii? Daca il tot zapăcesti il strici, trebuie dus la cineva care stie sa il repare.

| Boruga_Iulian_1982 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Era plin de fisiere pe care nu puteam sa le sterg si nu am avut de ales. in afara de asta am avut o problema si cu datele dar a disparut dupa resetare. Multumesc pentru ajutor. Meriti FUNDa!

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Boruga_Iulian_1982):

Mersi.