| mihai567 a întrebat:

Salutare. Am un telefon Vodafone 555 blue, si nu reusesc nicicum sa instalez messengerul pe el, sa fie ca si aplicatie java cum faceam la alte telefone. ma poate ajuta cineva?

7 răspunsuri:
| CosmiNeeel a răspuns:

Nu suporta jpeg...

| Krys5 a răspuns:

Nu merge.555 blue e bun numai pentru facebook.si vezi ca nu mai poti sa dai logout la facebook.ramai conectat mereu.

| mihai567 explică (pentru Krys5):

Da...stiu. cu logout e urat...ramasesem fara net si mi-am facut o gramada de cost suplimentar. pana am dat revenire la valorile din fabrica.

| Krys5 a răspuns (pentru mihai567):

Stiu.ca si mie mi-a facut costlaughing. pana am scos cartela din el si mi-am luat c3 e mult mai bun Nokia c3winking

| mihai567 explică (pentru Krys5):

Fain la c3 ca are si wireless...

| Krys5 a răspuns (pentru mihai567):

Exact

| AliceHoffler a răspuns:

Pai trbe ssaa ai cont pe gmailhappy