| chichea a întrebat:

Salutare am un televizor HB Ingelen,si a intrat singur in meniul Language si refuza sa mai iasa,nu mai primeste niciun fel de comanda nici de la propriile butoane nici de la telecomanda,parca ar fi blocat pentru ca nici dupa repornire nu se face vreo schimbare. Daca m-ar putea ajuta cineva cu un sfat as fi recunoscator, Multumesc Anticipat!

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Scoate-l cinci minute din priză, apoi pune-l la loc și mai încearcă.
Dacă nu-și revine, la service cu el.

| chichea explică (pentru mihai69):

Am incercat acest lucru si degeaba sad.