| MFlorinCristian a întrebat:

Am un Vodafone Smart II si de doua zile incoace tot imi spune "Spatiul disponibil limitat".Bun, prima data am crezut ca mai trebuie sa mai sterg aplicatii si restul...am facut curat, am sters o parte din aplicati si tot imi zice ca am 300kb memorie liber,ciudat este insa ca de fiecare daca cand ma uit la memoria libera tot se schimba,variaza intre 1, 5 mb si 200-300kb.Va rog ajutati-ma daca stiti, ofer funda!happy

Răspuns Câştigător
| MihaiGe a răspuns:

Trebuie sa te duci la settings>about phone>actualizare software.
Si gata s-a rezolvat.
Bafta!

| MFlorinCristian explică (pentru MihaiGe):

Am incercat, imi da eroare, ca nu are memorie...Cred ca va trebui sa ii repun softul...sad

| MFlorinCristian explică (pentru MihaiGe):

Am update-ul intr-un final softu...dar e tot la fel...sad, alte sugestii?