| Didu85 a întrebat:

Salutare! Am văzut intr-o postare de pe Facebook, un mesaj sau un citat intr-o fotografie și un cântec frumos pe fundal. Cum as putea sa o salvez în telefon?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| Alverto a răspuns:

1. Apeși pe fotografia respectiva sau videoclipul respectiv, o să îți apară 3 puncte în colțul din dreapta sus și după ce le apeși îți apare "salvează în telefon"
2 Ori înregistrezi ecranul (îți instalezi aplicație specială ori găsești funcția telefonului daca are) ori faci captură de ecran adică doar poză.

1 răspuns: