| claudyuRS50 a întrebat:

Am vrut sa instalez din nou Windows ul pe un PC. Am făcut un stick bootabil cu comanda cmd.Dau restart, incepe stick ul Să booteze, toate bune până la partiții. Le formatez și le sterg pe cele vechi, și dau sa fac altele dar surpriza. Toate partițiile le creează partiții primare și partiția system nu îmi apare.Are cineva idee ce pot fac sa apară și partiția system? Deoarece pe cele primare nu mă lăsa să continui ..Nu e prima oara când instalez un Windows dar nu am pățit asta niciodată. Mulțumesc

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cum ai făcut stick bootabil cu comanda cmd?

| sierra1 a răspuns (pentru claudyuRS50):

Merci. Dar a funcționat vreodată, testat de tine?

| claudyuRS50 explică (pentru sierra1):

Da. E a treia oară când fac așa și a mers până acum

| Raicadorel a răspuns:

Daca ai un laptop sau alt pc fa DIN NOU stick-ul bootabil cu RUFUS!