| Medvig_Andrei_1995 a întrebat:

Salutare are ceva daca comand online de la media galaxy si am 14 ani si nu platesc cu cardul(ma refer ca daca platesc la livrare pot face asta?)

6 răspunsuri:
| AnaBejenaru a răspuns:

Da,este ok.Nu au ce sa iti faca happy

Răspuns utilizator avertizat
| TheOneTime a răspuns:

Normal ca poti faci asta, nu este nici o problema. Vei selecta de pe site varianta cu plata la livrare sau ramburs si vei achita curierului cand iti va ajunge comanda.
Sper ca te-am ajutat!

| DumitruMarcel a răspuns:

Da, probabil ca o sa iti ceara buletinul daca ai, daca nu, nu e nici o problema. Daca platesti la ramburs (fara card) probabil ca vei avea o taxa de max. 15 lei in plus (eu am patit asa la anumite comenzi).

| Iulian231 a răspuns:

Pai..esti minor.Nu nu ai cum sa platesti la livrare. Daca doresti sa iti cumperi ceva du-te direct la magazin si cumpara.

| Popdaniel123 a răspuns:

Nu se intampla nimic, Poti sa comanzi