| Winners10 a întrebat:

Salutare. Are cineva ceva materiale de unde pot invata cuma se utilizeaza Meta Trader 4, preferabil daca se poate si in romana.

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Mă bucur pentru dta că pornești în această carieră. Descrierea platformei MT4 este descrisă exact în el. Să îl utilizezi înseamnă să tranzcționezi, ceea ce necesită mult studiu, practică, experiență.
Dacă nu știi engleză, trebuie să înveți, că nu se întâmplă în romănă mare lucru.
Mesaj privat. să văd cum te pot ajuta. Sunt pe Forex de 20 de ani.