| Redik19 a întrebat:

Salutare, as dori daca se poate un raspuns pentru urmatoare problema: Atunci cand sun pe casti si vorbesc cu prietenii pe skype, fie ca ma suna ei, fie ca ii sun eu, nu se aude muzica de pe youtube pe care o ascult spre exemplu, deci practic doar vocea mea se aude, daca ma conectez la boxe, nu mai am aceasta problema.

Va multumesc frumos, lasati doar comentarii utile va rog.

1 răspuns:
| EchoTM a răspuns:

Nu se mai aude muzica pentru ca PC-ul tau da volumul browser-ului mai jos, poti sa apesi pe icoana cu un speaker, acolo o sa fie o chestie pe care poti so misti (volumul), dup-aia trebuie sa apesi pe textul albastru de desupt, browserul tau ar trebu-i sa fie acolo, cu tot cu slider de volum.